Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="5505"]

Cześć! Jestem Monika!

Mieszkam w Londynie i zajmuję się projektowaniem graficznym.

Cześć!


Nazywam się Monika Trzeciak i uwielbiam realizować kreatywne pomysły!

W dzieciństwie rysowałam własne komiksy, łamigłówki, pisałam dziewczęce książki i opasłe pamiętniki. Kiedy moi bracia grali w gry komputerowe, ja przerysowywałam je do zeszytu i tworzyłam do nich własną fabułę. Kiedy moi znajomi grali w gry planszowe – ja tworzyłam swoje na kartkach papieru. Tak mi zostało do dzisiaj, że lubię papier, kreatywne projekty i estetyczne grafiki.

DOODLE

W wolnej chwili rysuję doodle, czyli sympatyczne stworki, które zazwyczaj wypełniają całą powierzchnię kartki. Przy zapisie na Newsletter wysyłam autorskiego e-booka o tym, jak rysować takie rzeczy się rysuje. Ze sklepu papierniczego będziesz mnie wyciągać siłą, bo wolę ładne mazaki i kolorowe zeszyty niż nową parę butów.

Mój dzień zawsze zaczyna się od kawy i planowania. Trzymam się swojej życiowej dewizy, że „szczęście jest tym, co sami tworzymy, a nie czymś, co można znaleźć.”

Zachęcam Cię do spojrzenia w podobny sposób -rozgość się i zainspiruj!

BLOG

„Justhappylife”- to miejsce, na którym pojawiają się pomysły do przeżywania codzienności w bardziej kreatywny sposób.

Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych projektów do druku, grafik i rysunków. Są też moje przemyślenia w kwestii ogarniania życia, jego planowania i czerpania z każdego tyle radości ile się da.

Jestem ogromną fanką polepszania jakości swojego życia, bo nic tak nie daje satysfakcji jak zauważalny rozwój. Dlatego pojawiają się tu również zagadnienia dotyczące rozwoju osobistego.

ŻYCIE W LONDYNIE…

W 2016 roku po skończeniu studiów wyjechałam z narzeczonym za granicę na praktyki z Erasmusa. Jak już wyjechałam, tak zostałam i tak jestem do dziś. Skończyłam studia architektury, po których – jak się okazało – praca kompletnie nie dawała mi satysfakcji. Podjęłam decyzję o porzuceniu zawodu (z którego babcia była przecież taka dumna!) i pójście w zupełnie innym kierunku, który od dawna sprawiał mi dużo satysfakcji – czyli GRAFIKA.

Od tego momentu częściej słucham swojego serca i intuicji.

KREATYWNE WESELE

W 2018 roku wzięłam najpiękniejszy ślub z mężczyzną, którego kocham. Urządziliśmy kreatywne wesele w motywie PODRÓŻY, którego poszczególne etapy opisuję Wam często tutaj, na blogu. 🙂 Sama zajęłam się oprawą graficzną wesela oraz organizacją. Okazało się, że takie planowanie może sprawić mnóstwo uciechy. 🙂

Moja opowieść nie kończy się w tym miejscu, to dopiero początek wielkiej przygody. Każdy dzień to przecież nowa niezapisana kartka papieru. Jeśli chcesz wypełnić ją odrobiną magii i kreatywności – zostań na dłużej!

Oprócz bloga znajdziesz mnie na Instagramie i Facebooku.

Jeśli masz ochotę mnie o coś zapytać albo zagadnąć jak do kumpeli – to odezwij się na kontakt@justhappylife.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz